slide 1
slide 2
slide 3
slide 5
 
 کلینیک تخصصی خودرو ایران مرسدس

 

   کلینیک تخصصی خودرو ایران مرسدس بابیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات تعمیراتی و عیب یابی تخصصی خودروهای مرسدس بنز ، با بهره گیری از تیم متخصص و فنی مجرب یکی از کلینیک های موفق خودرو در ایران می باشد که

حتی در مواقع مورد نیاز مشتریان با ارائه امداد برون شهری به ارائه سرویس به دارندگان محترم خودروهای مرسدس بنز و بی ام دابلیو اقدام مینماید .  

 

    

 

 

 

 

 

خدمات مرسدس بنز و بی ام و ایران

ترمز اضطراری Pre-Safe Brake

نوشته شده توسط Super User.

امروزه بیشتر تصادفات در اثر عدم تمرکز راننده بر روی مسیر جاده رخ می دهد و منجر به خسارات جانی و مالی فراوانی می شود . به همین دلیل مرسدس بنز که ایمنی و حفظ جان سرنشینان و عابرین پیاده همیشه در اولویت کاری این کمپانی بوده است بر آن شد تا سیستم کمکی ای برای رانندگان خودوهایش طراحی نماید ، تا بدین هدف مهم دست یابد.                                                                 

 

این سیستم توانایی تشخیص موانع و عابر پیاده را در مسیر جاده دارد و در بازه سرعت 7 تا 200 کیلومتر بر ساعت فعال شده و با علامت مثلث احتیاط به رنگ زرد که پشت آمپر و در قسمت مونیتور خودرو روشن می شود به راننده هشدار می دهد و در مرحله بعد در صورت عدم توجه راننده ، مثلث به رنگ قرمز در آمده و با صدایی هشدار را جدی تر اعلام می کند و اگر راننده باز هم عکس العملی نشان ندهد ، سیستم توقف اظطراری (pre-Safe Brake ) به صورت اتوماتیک خودرو را متوقف می کند . لازم به ذکر است که این آپشن می تواند توسط راننده فعال یا غیر فعال گردد .

  

 

 

مطالب خواندنی

 
 
 

سیستم ترمز اظطراری Pre-Safe Brake

 

امروزه بیشتر تصادفات در اثر عدم تمرکز راننده بر روی مسیر جاده رخ می دهد و منجر به خسارات جانی و مالی فراوانی می شود . به همین دلیل مرسدس بنز که ایمنی و حفظ جان سرنشینان و عابرین پیاده همیشه در اولویت کاری این کمپانی بوده است بر آن شد تا سیستم کمکی ای برای رانندگان خودوهایش طراحی نماید ، به همین منظور...

   

تماس با ما

 در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر هستید با ما تماس بگیرید

 تلفن : 7511 66 44 (21) 0098

وکیلی : 7429 250 (912) 0098

محمدی : 7489 245 (912) 0098

Info@iran-mercedes.com  

 

ساعات کاری

  •  امداد سیار 
  • شنبه تا چهارشنبه : 8 الی 18
  • پنجشنبه : 8 الی 12

با ما همراه باشید